• EduNav

• 16.02.2024 08:57
      • Nasza szkoła włączyła się do projektu Ogólnopolskiego Postrzegania Badania Matematyki

Narzędzie, które tworzymy w ramach projektu EduNav jest nowatorską próbą zmiany sposobu myślenia o nauczaniu matematyki.

Badania potwierdzają istnienie lęku, który blokuje rozwój. Czym jest lęk matematyczny, jakie są jego podłoża i w jaki sposób sobie z nim radzić? Pobierz i przeczytaj e-booka „Zaprzyjaźnij się z Królową, czyli jak pokonać lęk przed matematyką”, aby w pełni zrozumieć podłoże tego problemu.

•

Edunav zaprojektowany został jako rozwiązanie mające wspierać uczniów w nauce matematyki. Jego zadaniem będzie diagnozowanie konkretnych luk edukacyjnych i dostarczenie uczniowi dokładnych wskazówek umożliwiających opanowanie tych zagadnień, w ramach których wykryto deficyt wiedzy.

Narzędzie wyznaczy dla ucznia ścieżkę rozwoju i da mu możliwość dopasowania metod nauki do własnych preferencji.

Jest również świetnym narządziem wspierającym nauczycieli, korepetytorów i rodziców. Generator zadań umozliwia tworzenie różnych wersji zadań ze zmiennymi danymi liczbowymi i fabułą. Świtenie sprawdzi się podczas przygotowywania materiałów na lekcje i sprawdziany.